“Қўқон биокимё” АЖ устав капиталидаги 99,7 фоиз акциялар пакетини сотиб олиш бўйича таклифларни қабул қилиш муддатини узайтириш тўғрисида эълон
Ўзбекистон Республикаси Давлат активларини бошқариш агентлиги томонидан 2022 йил 7 январдаги Эълонга мувофиқ, “Қўқон биокимё” АЖ устав капиталидаги 99,7 фоиз акциялар пакетини сотиб олиш бўйича таклифларни қабул қилиш муддатини 2022 йил 15 март куни Тошкент вақти билан соат 18:00 га қадар узайтирилганлигини маълум қилади.
Ушбу қўшимча муддат сотиш жараёнини янада шаффоф ва рақобатбардош ўтказиш, жараёнда қатнашиш учун Талабгорларга қўшимча имконият тақдим этишга қаратилган.

Announcement оn the extension of deadlines for bidding offer for 99,7 % of shares in the chartered capital of JSC “Kokand Biochemical”
State Assets Management Agency of the Republic of Uzbekistan (UzSAMA) announces the extension of the deadline for submission of applications for the purchase of a 99,7 % stake in the authorized capital of JSC “Kokand Biochemical”, set in the Announcement dated January 7, 2021 until 18:00 of March 15, 2022 by Tashkent time.
This extension is aimed at ensuring a more transparent and competitive sale process, as well as providing Bidders with further opportunities to participate in the process.