1 ноябрь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
510 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 61 млрд сўм бўлган 331 та лот 71,3 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 40,2 млрд сўм
• сотилган нархи 42,3 млрд сўм
• Тошкент вилояти Ўртачирчиқ туманида жойлашган бошланғич нархи 30,4 млрд сўм бўлган "Тошкент агрокимёҳимоя ҳудудий акциядорлик жамияти" АЖ балансидаги марказий база 31,9 млрд сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 27,2 млн сўм
• сотилган нархи 60,3 млн сўм
• Қорақалпоғистон Республикаси Чимбой туманида жойлашган бошланғич йиллик ижара нархи 3,9 млн сўм бўлган умумтаълим мактаби балансидаги бўш турган ошхона 34,7 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 183 та
• сотилган нархи 1,5 млрд сўм
• ер майдони 14 га
• Наманган вилояти Норин туманидан бошланғич нархи 89,3 млн сўм бўлган кўп қаватли турар-жой бинолари ва мажмуалари қуриш учун 4 сотих ер участкаси 98,3 млн сўмга сотилди.
• бошланғич нарх 1,1 млрд сўм
• сотилган нарх 2,9 млрд сўм
• ер майдони 103,1 га
• сони 77 та
• бошланғич нархи 17,7 млрд сўм
• сотилган нархи 23,6 млрд сўм
• Тошкент шаҳар Олмазор туманидан бошланғич нархи 3 млрд сўм бўлган ҳовли уй 8,7 млрд сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 1 ноября
На аукционы и открытые торги было выставлено 510 лота. Также было реализовано 331 объекта со стартовой ценой 61 млрд сумов за 71,3 млрд сумов.
• стартовая цена 40,2 млрд сум
• цена продажи 42,3 млрд сум
• стартовая цена 27,2 млн сум
• цена продажи 60,3 млн сум
• Пустующая столовая, принадлежащая общеобразовательной школе, расположенная в Чимбойском районе Республики Каракалпакстан, со стартовой арендной ставкой 3,9 млн ​​сумов сдана в аренду за 34,7 млн сумов.
• площадь земельного участка 14 га
• Земельный участок, расположенный в Норинском районе Наманганской области, площадью 4 соток, со стартовой ценой 89,3 млн ​​сумов продан за 98,3 млн сумов для строительства многоэтажных жилых домов и комплексов.
• площадь земельного участка 103,1 га
• стартовая цена 17,7 млрд сум
• цена продажи 23,6 млрд сум
• Участок дома, расположенный в Алмазарском районе города Ташкента, со стартовой ценой 3 млрд ​​сумов продан за 8,7 млрд сумов.